Genel

Avantajlı fiyatlarla Türkiye’den Mobilya ve Ev Gereçleri ..

Eviniz iş yeriniz ve projeleriniz için Mobilya tedarik ediyoruz.

Gelişen lojistik ve kargo seçenekleri , yeni üreticilerle gelişen iş süreçlerimiz sayesinde , bireysel müşterilerimizin mobilya taleplerini avantajlı şekilde sağlayabilecek çözümler ürettik.

Bu avantajları sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye , mobilya üretiminde, dünyada ki önemli üretici güce sahip ülkelerden biridir.

– Mobilya ve Ev Eşyası Bölümünde :
Ürünlerimiz Harika tasarımlar, ihtiyaca uygun kalite seçenekleri ve avantajlı fiyatlarlar içeriyor.
Mobilyalar ve Dekorasyon grubunda : Yemek masaları ,Yemek odası takımları , Konsollar, Sandalye , Koltuk , Kanepe , Berjer, Çekyat, Sehpa, Ayna , Dolap, TV Üniteleri , Yatak Odası Takımları , Yataklar , Bahçe Mobilyaları , Mutfak Mobilyaları (özel ölçü ve tasarımla), Banyo Mobilyaları, Çalışma masaları , Fonksiyonel Yataklar , Halı , Stor Perde , Mutfak Malzemeleri ..

 

Nasıl Yapıyoruz?
İnternetten alışveriş yapmaktan farkı , seçtiğiniz ürünleri sizin adınıza satın alıp , uluslararası ticarete ve transfere uygun çalışmaları tamamlamamızdır.
Söylemesi kolay yapması zor 🙂
Çalıştığımız firmaların ürünlerini internet üzerinden seçebilmeniz için sizi yönlendiriyoruz . Ürünlerinizin seçiminden sonra , gideceği ülkeye uygun ambalajlama maliyetlerini tespit ederiz , nakliyenin maliyetini hesaplamak için çeki listesi bilgisine ihtiyacımız olur. Nakliye seçeneklerini tespit ederiz , içerisinden avantajlı olanı birlikte seçeriz . Çıkan fiyat sizin satın almanızda avantaj sağlıyorsa bizim için anlamlı bir kazanca fırsat veriyorsa, Siparişlerinizi teklif haline getiririz. Sırasıyla satınalma, ambalajlma , sevkiyat süreçleri ,gümrük evrakının hazırlanması , ihracat işlemlerini tamamlarız. İthalat ve teslimat işemlerinden sonra siparişiniz size ulaşır.

Mobilyalar çogunlukla az yer kaplaması için demonte olarak ambalajlanır . Ambalajlar içerisinde kolay kurulum için montaj katalogları bulunur.

 

Bir dış ticaret firması olarak Mimosi ile çalışmanız size , Dil ve iletişim güçlüklerinizi çözerek  , ülke ticaret kanunlarına uygun satın alma süreçleri, miktar ekonomilerinden faydalanma , lokal nakliyeler ve uluslararası nakliyelerde avantajlar ve opsiyonlar sağlayarak , dogru malı  uygun koşullarda almanızı sağlar . Ürünlerinizin size hatasız ve hasarsız ulaştırılması için gereken tüm önlemleri iş akışı içerisinde sırası ile alır.  İşletmlerle görüşerek gerekli organizasyonları sağlar , haklarınızı korur. Oluşabilecek risklere karşı sizi bilgilendirir ve gerekli tedbirleri alır veya almanızı sağlarız.

 

Biz tüm planlamalarımızı enerjini tasarrufu , verimlilik , düşük maliyet ve maksimum faydayı gözeterek yapıyoruz. Kaizen ve yalın üretim, dogaya ve çevreye saygımızı en iyi tarif eden yöntemlerdir.

 

Amacımız sadece satış yapmak değil . Satışına aracılık yaptığımız ürünlerin fayda sağlamasıdır.

Eksilttiğimizden bir fazlasını ilave etmeyi daima tercih ederiz.

 

Umarız birlikte çalışabilmek için bir fırsat yaratabiliriz.

Sayılarımızla,

 

Avantajlı fiyatlarla Türkiye’den Mobilya ve Ev Gereçleri almanıza aracılık ediyoruz.

Detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Bir cevap yazın