HAKKIMIZDA

Mimosi Dış Ticaret Ltd. Şti.

Firmamız 2010 yılında Istanbul’da, uluslararası ticaret ve danışmanlık konularında hizmet vermek amacıyla kuruldu. Şahıs firması olarak kurulan  Brodeks İç ve Dış Ticaret, tür değişikliği sonrası Mimosi Dış Ticaret Limited Şirketi adı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

20 yıldan uzun süredir

Biz 20 yıllık birikim ve altyapının uzantısı olan tecrübe ile Türkiye’den çok sayıda, küçük ve/veya büyük miktarlı ürün arayan müşterilere, etkin satın alma ile maliyet tasarrufu ve verimlilik sağlayarak tedarik ve satınalma desteği sağlıyoruz.

Profesyonel destek

Malların ve hizmetlerin daha etkili bir şekilde tedarik edilmesi yoluyla, daha iyi bir iş avantajı elde etmeye ihtiyacınız var ise Mimosi‘den destek alabilirsiniz.

Mimosi’nin ticareti, profesyonel, şeffaf ve etik bir yaklaşımla ürünleri tedarik ederek, Türkiye içinde ve dışındaki küçük ve orta ölçekli işletmeleri desteklemeye adanmıştır.

Hizmetlerimiz her türlü endüstriye yöneliktir . Üreticiler, toptancılar, ithalatçılar, perakendeciler, taşıt endüstrisi, tarım endüstrisi, STK’lar, çiftçiler, merkezi ve yerel devlet ihale departmanları ve bireyler…

Hakkımızda