DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Dış Ticaret Danışmanlığı :

Dış ticaret işlemlerinizde, maliyetlerinizin iyileştirilmesi, gümrükçü, nakliyeci, banka ve sigorta maliyetlerinizin optimize edilmesi için gerekli çalışmaları yaparak çalışmalar yaparız.
Bu kapsamda, Gider kalemlerinizin piyasa koşullarına uygunluğunu inceleyerek, iyileştirme için yapılabilecekleri raporlarız.

Fabrika ve Ürün Kontrolleri:

Fabrika kontrolleri, yükleme listeleri kontrolleri, ambalaj ve çeki listesi kontrolleri için yanısıra kalite kontrol ve dokuman işlemleri için gerekli desteği sağlarız..

İhracat Danışmanlık Hizmetleri

Urunlerinizi uluslararası pazarlarda tanıtmak , uygun alıcılara  ulaştırmak için, gerekli ekibe sahip değilseniz, Mimosi’den  ihtiyacınız olan ihracat ve pazarlama desteğini sağlarız.

Üreticilerimiz için, ürünlerin ihracata hazırlanması,  ihrac kayıtlı satış hazırlıkları, hedef pazar seçimi, kalite belge çalışmaları, yurtdışı pazarlara ürün tanıtımı ve dış ticaret işlemleri ile ilgili olarak bizden destek alabilirsiniz.  Üreticiler için ayrıc,a dahilde işleme ve hariçte işleme rejimleri ile ilgili soru ve talepleriniz yardımcı olabiliriz.

İTHALAT

Ülke sınırları dışından tedarik edilmesi gereken ürünler ve talepleriniz için üretici ve tedarikçi seçimi , numune çalışmaları, maliyet analizi ve ithalat süreçleri Mimosi tarafından  yürütülmektedir

Talepleriniz doğrultusunda , Partnerlerimiz ve tedarikçilerimizle, farklı ülkeler ve sektörlerden hammadde , yarı mamul ve mamul ürünler tedarik ediyoruz. Düzenlediğimiz organizasyonlarla uygun kalitelerde ürünler  , rekabetçi fiyatlar ve zamanında teslimatlar yapıyoruz.
Tedarik zinciri organizasyonları ile ithalat süreçlerinizi yönetiriz.

danismanlik 1
deal