Yapı Malzemeleri Tedariği

20 yıldan uzun süredir. İnşaat firmaları için yapı elemanları tedarik ediyoruz.

İnşaat projelerinde belirlenen hedeflere ulaşabilmek için satınalma ve tedarik süreçlerinin iyi yönetilmesi önemlidir. Yüksek maliyetlerle satın alınan ürünler ve uygun olmayan nitelikteki mallar, geciken teslim süreleri, vergilendirmelerden kayıplarınız maliyetlerinizi önemli oranlarda arttırabilir.
Bir örnekle anlatacak olursak , Satın alma maliyeti + geciken mal sevkiyatları + uygun olmayan nitelikteki ürünler + lokal masraflar ve gümrükleme maliyetlerindeki kayıpların toplamı kolayca % 8-9 lari bulabilir. 10 milyon usd lik bir projede kaybınız yaklaşık 0,8 milyon- 0,9 milyon civarında olabilir.

Biz düzenlediğimiz satınalma ve tedarik organizasyonları ile maliyetlerinizde %5-18 arasında tasarruf sağlayarak verim artışı elde ediyoruz.

Tedarikten kaynaklanan risklerinizi minimize ediyoruz.
20 yıllık satınalma deneyimi ve yerel bir firma olmanın avantajı ile güçlü ve güvenilir tedarik kaynaklarımız var. İstenilen kalite ve fiyattaki üreticilere ulaşarak rekabetçi çözümlerle iş süreçlerinizi destekliyoruz.

Avantajlarımızı şöyle tanımlayabiliriz :

real estate pic.png

Satın alma iskonto avantajları: Uzun yıllardır yaptığımız tedariklerle, satınalma iskontolarımız yeni bir firmaya göre daha yüksektir.

Daha Kısa Teslim Süreleri : Teslim sürelerimiz daha kısa olabilir. Üreticilerimizle iyi diyaloglarımız sebebiyle tedarik süreleri belirtilen tarihler arasında yapılır.

Lojistik ve Lokal Maliyet Avantajları : Sıklıkla yaptığımız lokal ve uluslararası nakliyeler sebebiyle daha fazla fiyat ve opsiyon geliştirebiliriz ve maliyetlerde avantaj sağlarız.

Hızlı tedarik Çözümleri : Son anda çıkan aksilik ve gecikmeler buyuk zararlara sebep olabilir. Acil talepler için çok hızlı çözümler üretebiliriz.

Tedarik Ettiğimiz Yapı Malzemeleri:

Cam , aluminyum profil , pvc profil , zemin ve duvar karoları, vitrifiye ürünler ,banyo ve mutfak dolapları , duşakabin , jakuzi , kuvetler , bataryalar , lamine ve laminat parkeler , antibakteriyel zemin kaplamalaları , elektrik tesisat elemanları ,

iç mekan ve dış mekan aydınlatma elemanları, tesisat elemanları , çatı ve cephe elemanları , yagmur olukları , drenaj sistemleri , iskele ve kalıp sistemleri , pencere sistemleri , çelik kapılar , oda kapıları, garaj kapıları , yangın kapıları, kayar kapılar , döner kapılar , havuz sistemleri ve elemanları ,

Isıtma ve sogutma sistemleri ve elemanları, tenteler , perguleler , küpeşteler, tavan pencereleri , yalıtım panelleri , sandvich paneller, asansörler, asma tavan sistemleri , güneş kırıcı sistemler , jeneratör sistemleri , yangın söndürme sistemleri , bariyer sistemleri