MİMOSİ, Türkiye’den mal almak isteyen müşteri ve kurumlar için Tedarik ve Tedarik Zinciri Yönetimi işleri yürütür.

Farklı ürün grupları ve sektörler hakkındaki bilgi ve tecrübesi , güçlü tedarikçi ağı ile Türkiye’den doğru ürünleri veya hizmetleri almanızı sağlar. Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız yapacağımız çalışmalar için belirleyicidir. 

Hedefimiz, ihtiyacınız olan ürün veya hizmetleri, en uygun koşullarla almanızdır.

Çalışmalarımıza ihtiyacınız olan ürün veya hizmeti doğru olarak tanımlamakla başlarız. Talebinize uygun üretici alternatifleri ve lojistik seçenekleri, sizinle birlikte seçerek , tedarik sözleşmesinin satın alma hacmi ve süresi hakkındaki bilgileri paylaşırız.

Beklenti ve gereksinimlerinizi netleştirdikten sonra,  ödemenizin büyük kısmı sonuçlara dayanacaktır. Ürün türüne ve proje değerine bağlı olarak bize, satın alma hacminin bir yüzdesini ödersiniz. Bu şekilde, yaptığımız çalışmalar anlam kazanır ve bizi motive eder.

Doğru ürünü teslim aldığınızdan emin oluruz.

Size uygun tedarikçileri bulduktan sonra, Mimosi, ekibinizin yerel bir parçası olarak hareket eder. Satın alma pazarlıklarında, kontrol işlemlerinde , nakliye ve gümrük işlemlerinde size en iyi koşulları sağlar.

Mimosi güvence ve garantiler için gerekli tüm süreçlerin takipçisidir. Türkiye’den ürün tedariki lojistik olarak oldukça avantajlıdır.

Mimosi ve Türkiye ile çalışmak size yetişmiş, eğitimli personeller tarafından üretilmiş kaliteli ürün ve hizmetleri , kısa sevkiyat süreleri, gelişmiş lojistik seçenekler, uluslararası anlaşmalara uyumlu ticaret ve gelişmiş bankacılık sistemi, avantajlı  maliyetlerle ürün tedarik edebilme imkanı sağlar.

supply chain mng
worldwide logistic mimosi

Avrupa Sevkiyatları

Türkiye’den yüklenen bir ürün 3-12 gün arasında Almanya – Fransa – İtalya – Avusturya – İsviçre – Hırvatistan – Bosna Herek – Kosova – Sırbistan – Makedonya – Macaristan – Bulgaristan – Arnavutluk – Karadağ – Ingiltere ye kara yolu ile tercihe göre deniz yolu ve demiryolu ile teslimatlar yapılabilir.

Ortadoğu sevkiyatları

Türkiye’den yüklenen bir ürün 3-15  gün arasında Gürcistan – Azerbaycan – İran – Irak – Suriye – Turkmenistan – Özbekistan – Kazakistan – Tacikistan – Kırgızıstan – Pakistan’a  kara yolu ile teslim edilebilir.

Karadeniz’e kıyısı olan ülkelere sevkiyatlar

Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya sevkiyatları Deniz yolu , karayolu veya karma tipte tercih edilebilir. Sevkiyatlar 3-10 gün arasında sürmektedir.

Akdeniz’e kıyısı olan ülkelere sevkiyatlar

Suriye, İsrail,  Ürdün, Mısır, Tunus, Cezayir, Fas‘a sevkiyatlar Deniz yolu ile konteyner veya dökme yük taşıyan gemiler ile yapılabilmekte ayrıca karayolundan ulaşımlarda sağlanabilmektedir. Yaklaşık sevkiyat süreleri 7-15 gün arasında sürmektedir.

Afrika ülkeleri sevkiyatları

Güney Afrika ülkeleri için sevkiyatlar deniz yolu ile dökme ve konteyner gemileri ile 7- 20 gün arasında sürelerle yapılabilir. Afrika’nın iç bölgelerine deniz yolu  + karayolu ile karma sevkiyatlar yapılabilmektedir.

TEDARİK ÜRÜNLERİ

YAPI ELEMANLARI

Cephe Sisitemleri , Tavan Sistemleri Çatı Sistemleri ,Camlar , Kapılar Mutfak ve Banyo Elemanları, Hırdavat Yapı Kimyasalları, Isıtma-Sogutma

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

Makineler , Yedek Parçalar, Filmler Kimyasallar , Hammaddeler , Boyalar Güç Aktarım Sistemleri, Pnomatik elemanlar, El Aletleri , Kalıplar , Plastik Ürünler …

AYDINLATMA

İç Mekan Aydınlatma : Spotlar,Lineer Endustriyel,Panel,Barisol Aydınlatmalar Dış Mekan Aydınlatma : Sokak, Cadde Bahçe,Duvar,Aplik,Havuz,Stad Aydınlatma …

MOBİLYA

Ev Mobilyası , Mutfak Mobilyası Banyo Mobilyası , Ofis Mobilyası Cafe & Restaurant Mobilyası Bahçe Mobilyası,Mobilya ekipmanları…

EV VE BAHÇE

Mutfak Ekipmanları, Ev Tekstili Şömineler, Züccaciye, Halılar Perdeler, El Yapımı Ürünler Mekanizmalar, Aksesuarlar

TEKSTİL VE GİYİM

Promosyon Ürünleri, Plaj ve Deniz Ürünleri Dokuma Kumaşlar,